ipar (0 tétel)
piros köves fülbevaló
aranyozott gyűrű
motolla
sandoz
kígyóbűvölő
disznóvágás
antik porcelán baba
csincsilla
antik fa
polistil
rézkarc virág
kék falitányér
czakó rezső
szecessziós kerámia
karácsonyi ének
baba konyha
tornác
borostyán lánc
dió asztal
lázár ervin
zsoldos vera
komandirskie
negyedütős falióra
boszorkánykonyha
álló