üveg (1 tétel)
kőbányai ritka
alabástrom ékszerdoboz
halászok rézkarc
hímzett lenvászon
arnold doulton
gombos gyűrű
gránit 3db
eozin csikó
szoknya 48
tükrös ágynemű
dunai táj
kártya mintás porcelán
1963 október
eredetiség igazolás
rézkarc halász
rózsaolaj tartó
kasmír pulóver
sérült fischer
mester levél
ebp
svájc 2 rappen
német porcelán asztali lámpa
kegyérme
hollóházi hajnalka mintás porcelán
csoki figura