fürdőszoba tükör
aranyozott ezüst nyaklánc
női karkötő
szilvássy pál
nevető buddha
pezsgőtartó
eozin csóka
erőmű
koktél gyűrű
fontanges
dr rank rezső
fülbevaló lógós
kerezsi
sérült porcelán
fasold stauch
zsolnay kocsonyás
gmundeni
fatüzelésű
vas kapu
rózsaszínű
polip
ottó
1957 20 fillér
kastaly istván
baán imre