tóthfalusi (1 tétel)
detektoros rádió
hepp edit
rovinj
rézkarc lászló gyula
szabadi
kayserzinn
neobarokk intarziás asztal
tabula
ezüst színű
cukorka kínáló
biedermeier kupa
szalay jenő
virág kaspó majolika
ballantines
kézzel festett zsolnay
durover
búzavirág mintás zsolnay teáskészlet
katonai emléklap
coccolino
fél fülbevaló
hollóházi hajnalka mintás teáskészlet
pávás kép
korognai
meisseni kiöntő
vadászata