antik fülbevaló (2 tétel)
szatmárnémeti
színezett rézkarc
édesvizi
fagylaltos
barokk bögre
esernyős nyuszi
ezüst kompótos
gál béla
retro játékok
malév porcelán
ddr
30 as évek
női akt porcelán
louis philippe
töltőceruza
lenvászon
vérnyomásmérő
nagy ezüst fülbevaló
zórád géza
ökörszemes keret
zsolnay eozin kínáló
volkstadt
bimetál
badacsony
hegyikristály medál