bakelit (0 tétel)
koloniál íróasztal székkel
madaras kés
mező brigitta
régi jelzett falitányér
sárkányos tükör
gősi
antik lat
dawn
bécsi bronz szobor
hímzett vászon terítő
porcelán áttört tál
angyalkás kiskanál
őszi dekor
képeslap siófok
amerikai kulacs
téli festmények
fekete opál gyűrű
csizmadia margit kerámia
huculos
1982 december
kovács ernő
képeslap angyal
ezüst karkötő zafír
sri lankai
piros gyertyatartó