réz doboz (2 tétel)
üveg kehely
2 forint 1986
csáki maronyák józsef
márvány asztal
herendi készlet
élet és tudomány
asztal láb
nagy kriszta
barcsay rézkarc
eichwald
lapostányér
swarovszki
aranyozott ezüst gyűrű
medence
bonbonosdoboz
kleopátra
farkasházy miklós
swarovsky
alföldi porcelán bögre
cápa
szőke
czene apátfalvi
lenin
modern festmény
playboy