antik üveg (62 tétel)
Feltöltve: 2024. máj. 17. 15:52
4.999 HUF
13.95 USD
Feltöltve: 2024. máj. 12. 15:15
12.000 HUF
33.48 USD
Feltöltve: 2024. máj. 02. 14:36
16.000 HUF
44.64 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 16. 22:41
12.500 HUF
34.88 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 08. 17:50
2.900 HUF
8.09 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 08. 17:47
2.500 HUF
6.98 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 03. 18:05
2.500 HUF
6.98 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 02. 11:51
4.900 HUF
13.67 USD
Feltöltve: 2024. febr. 14. 12:58
20.000 HUF
55.81 USD
Feltöltve: 2023. dec. 29. 12:00
9.800 HUF
27.34 USD
Feltöltve: 2023. dec. 11. 23:26
9.990 HUF
27.88 USD
Feltöltve: 2023. nov. 25. 13:23
200.000 HUF
558.06 USD
Feltöltve: 2023. szept. 18. 18:28
950 HUF
2.65 USD
orosz tányér
borostyán szipka
ezüst korsó
smaragd nyaklánc
kőkerámia
kovács mester
alföldi art deco
piros kávés
nagy bronz szobor
mosófazék
tuvalu
kerényi j
gajdos
gutaházi
jelinek
bodrogkeresztúri pillangó
játék bababútor
rozsdamentes evőeszköz
krajcsirovics
tálaló népi
aranyozott ezüst medál
targonca
csillagos
potpourri
trébelt