zár (28 tétel)
Feltöltve: Tegnap, 16:03
21.600 HUF
59.74 USD
Feltöltve: 2024. máj. 01. 08:49
15.400 HUF
42.59 USD
Feltöltve: 2024. máj. 01. 08:02
13.930 HUF
38.53 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 23. 11:09
5.200 HUF
14.38 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 01. 07:40
12.600 HUF
34.85 USD
Feltöltve: 2024. márc. 03. 08:59
3.900 HUF
10.79 USD
Feltöltve: 2024. jan. 24. 17:34
13.000 HUF
35.96 USD
Feltöltve: 2024. jan. 07. 18:46
2.800 HUF
7.74 USD
2.800 HUF
7.74 USD
Feltöltve: 2024. jan. 01. 18:32
29.600 HUF
81.87 USD
Feltöltve: 2023. dec. 28. 22:37
15.990 HUF
44.22 USD
Feltöltve: 2023. dec. 07. 09:22
14.800 HUF
40.93 USD
Nagyon szép,új színes valódi, tenyésztett gyöngysor. 925 jelzett ezüst zárral. Egyedi készítés.46 cm
28.900 HUF
79.93 USD
Feltöltve: 2023. dec. 06. 21:56
7.900 HUF
21.85 USD
Feltöltve: 2023. okt. 18. 15:57
11.500 HUF
31.81 USD
Feltöltve: 2023. szept. 02. 16:50
14.500 HUF
40.10 USD
Feltöltve: 2023. júl. 21. 19:25
5.500 HUF
15.21 USD
pompadour kávéskészlet
perzsa mintás
férfi ezüst medál
alpha
népiviselet
mikófalva
pápa szobor
erzsi novák
modellezés
kerámia angyalka
opál arany ékszer
halásztanya
aranyozott falióra
bouillotte
hummel doboz
régi üveg kompótos készlet
petőfi ezüst
ajka porcelán
szarvas tányér
bundes
kártyanaptárak
murányi éva
fischer i
goebel kristály
rúna