zománcozott (2 tétel)
Feltöltve: 2023. nov. 25. 02:00
8.000 HUF
22.54 USD
Feltöltve: 2023. júl. 19. 16:02
7.500 HUF
21.13 USD
rábainé
tűzvirágos
1961 július
villeroy évszak
mester levél
iparművész kislány
siemens óra
richard strauss
1972 december
csatornapart
gyergyói brassay
kolozsváry pál
jelzett réz tál
elefántfejes
rusztikus vintage
karácsonyfa dísz csillám
rubinkő
barokk keretes tükör
barbie sellő
korondi karcolt
rézkarc halász
porcelán figura szobor
agár 2021
herendi fohász
péter ferenc