platina (1 tétel)
Nagyméretű 18 kr. aranyozott "Glória " klasszikus nyaklánc
Divatos kézi készítésű 18kr aranyozott nyaklánc
30.000 HUF
84.24 USD
hanuka
gulyásos tányér
vallási szobor
ii andrás
szabó béla
fischer budapest
kronométer
sorozat
béres jenő
agyag váza
sérült porcelán
chronometer
páva mintás tányér
lfz
herendi kosfejes kaspó
barokk éjjeliszekrény
madárkalitka
kandalló óra szett
régi kínai
karóra cornavin
milano
elek istván
faragott asztal
muránói üveggyöngy
ezüstözött fűszertartó