Antik (52 tétel)
Antik aranyfülbevaló, kézi munka ,14 Karátos,, jelzetlen, bevizsgált,-+ aranyozott bross 12 karáttal
Eladva: 2024. ápr. 20. 12:04
Eladva: 2024. ápr. 18. 13:16
Eladva: 2024. márc. 18. 15:33
Eladva: 2024. márc. 10. 18:40
Eladva: 2024. márc. 07. 20:39
Eladva: 2024. márc. 06. 13:18
Eladva: 2024. márc. 05. 11:24
Eladva: 2024. febr. 23. 11:41
Eladva: 2024. febr. 16. 12:51
kakasviadal
fa íróasztal
porcelán levél
zóni lászló
iparművész szőnyeg
karácsonyfadísz fából
kahla mese tányér
royal crown derby
szauna
elefánt medál
omega tok
bohemia crystal
1 forint 1848
lenvászon zsák
faliváza
csebi pogány istván
arany lóhere
wekerletelep
csajkovszkij
malom festmény
fontos zoltán
vasúti tábla
csirkesütő
poltár
üveg macska