vintage óra (1 tétel)
Vintage ezüst collie, markazitokkal és kis gyöngyökkel, FOE jelzéssel (Fővárosi Óra és Ékszeripari V
22.000 HUF
61.81 USD
németh zsuzsanna
zsolnay patika edény
karácsonyi rajz képeslapok
kutya piros
alföldi porcelán tulipános
eternal beau
zsolnay gida
veterán kerékpár alkatrészek
komód restaurált
félix salten
bányász váza
sorszám követő 1000
kolozsváry festmény
drasche porcelán akt
ceyloni
hímzett lenvászon
kézi csomózású selyem szőnyeg
lancel
salute
vidám parki
vasaló alátét rézből
tricolor gyűrű
szarvas város
ezüst karkötő zafír
eozinos női akt