antik ezüst ékszer (30 tétel)
Feltöltve: 2024. máj. 04. 19:02
8.500 HUF
23.49 USD
Feltöltve: 2024. máj. 02. 19:00
3.900 HUF
10.78 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 28. 09:04
4.980 HUF
13.76 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 06. 12:07
5.900 HUF
16.31 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 02. 15:12
110.000 HUF
304.03 USD
Feltöltve: 2024. márc. 19. 15:15
8.500 HUF
23.49 USD
Antik kétsoros jelzett gyöngy collier a '50-60 as évekből antik csattal ragyogó állapotban ezüst csa
12.000 HUF
33.17 USD
Feltöltve: 2024. jan. 20. 09:18
5.100 HUF
14.10 USD
Feltöltve: 2024. jan. 16. 19:46
11.500 HUF
31.78 USD
Feltöltve: 2023. dec. 14. 18:00
5.800 HUF
16.03 USD
Feltöltve: 2023. dec. 05. 23:24
25.000 HUF
69.10 USD
Feltöltve: 2023. aug. 27. 17:09
6.000 HUF
16.58 USD
Feltöltve: 2023. jún. 13. 23:35
12.000 HUF
33.17 USD
Antik cseh üveg 3 soros nyakék selyem lilás ezüst tónus csavart gyöngyből,aranyozott filigrán kapocs
19.990 HUF
55.25 USD
Feltöltve: 2023. máj. 24. 14:01
6.000 HUF
16.58 USD
7.000 HUF
19.35 USD
kulcstartó doboz
herendi csiga
memento
huszár festmény
csoki
new york
ünnepi terítő
szabadság érdemrend
absztrakt festmények
istálló
bulgár
xiv lajos
hollóházi lámpa
heil józsef
1 forint 1947
valentin
mofém lámpa
japán bútor
1934 2 fillér
kipling
llardo
antik nyakék
bendzso
bíró ákos
százezer milpengő