Antik ezüst (12 tétel)
Feltöltve: 2024. máj. 02. 19:00
3.900 HUF
10.98 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 28. 09:04
4.980 HUF
14.02 USD
Feltöltve: 2024. márc. 19. 15:15
8.500 HUF
23.93 USD
Antik kétsoros jelzett gyöngy collier a '50-60 as évekből antik csattal ragyogó állapotban ezüst csa
12.000 HUF
33.79 USD
Feltöltve: 2023. dec. 14. 18:00
5.800 HUF
16.33 USD
Feltöltve: 2023. dec. 05. 23:24
25.000 HUF
70.39 USD
Feltöltve: 2023. jún. 13. 23:35
12.000 HUF
33.79 USD
Antik cseh üveg 3 soros nyakék selyem lilás ezüst tónus csavart gyöngyből,aranyozott filigrán kapocs
19.990 HUF
56.28 USD