pénz csipesz (4 tétel)
fenyőfa mini
restaurált szék
litográfia angyal
franck doboz
zenélő hógömb
8 karátos aranyékszer
kanyargó
karácsonyfadísz csengő
thonet lerakó
herendi munkácsy
ékszertartó zenélő
karácsonyfadísz diótörő
mikulás zacskó
új remény
jolly nigger
gyapjú női kabát
kerámia betlehem
vintage ikea
karácsonyfadísz málna
balu kapitány
kék üveg asztalközép
űrhajós karácsonyfa dísz
báránygyapjú
lekváros csupor
lena szancova