ezüst (198 tétel)
Feltöltve: 2024. máj. 11. 16:36
688.500 HUF
1,911.94 USD
188.700 HUF
524.01 USD
1.338.750 HUF
3,717.66 USD
92.820 HUF
257.76 USD
374.850 HUF
1,040.95 USD
Feltöltve: 2024. máj. 07. 20:34
220.000 HUF
610.93 USD
Feltöltve: 2024. máj. 07. 19:59
80.000 HUF
222.16 USD
Feltöltve: 2024. máj. 07. 19:34
150.000 HUF
416.54 USD
Feltöltve: 2024. máj. 06. 12:36
390.000 HUF
1,083.02 USD
Feltöltve: 2024. máj. 04. 19:54
210.000 HUF
583.16 USD
Feltöltve: 2024. máj. 04. 13:13
299.000 HUF
830.31 USD
Feltöltve: 2024. máj. 04. 11:00
1.739.000 HUF
4,829.14 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 21. 13:37
295.000 HUF
819.21 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 17. 19:07
63.000 HUF
174.95 USD
ANTIK EZÜST FIGURÁLIS GYÜMÖLCSÖS KÍNÁLÓ, EREDETI KÉZZEL FESTETT ANTIK ÜVEGGEL
RITKASÁG , VIDEÓ ELÉRHETŐ !
1.200.000 HUF
3,332.36 USD
ANTIK EZÜST DOMBORÚ GYÜMÖLCSÖS KÍNÁLÓ, EGYEDI TULIPÁN SZIVÁRVÁNY ÜVEGGEL
RITKASÁG , VIDEÓ ELÉRHETŐ !
600.000 HUF
1,666.18 USD
Antik ezüst szecessziós füles kínáló, L&C mesterjegy, áttört mintázat, csiszolt üvegbetétes, jelzett
179.000 HUF
497.08 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 07. 19:22
85.000 HUF
236.04 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 07. 19:21
65.000 HUF
180.50 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 07. 18:41
40.000 HUF
111.08 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 02. 14:22
129.000 HUF
358.23 USD