antik pipere (33 tétel)
Feltöltve: 2024. ápr. 19. 07:43
290.000 HUF
817.88 USD
Feltöltve: 2024. jan. 06. 23:47
34.999 HUF
98.71 USD
Feltöltve: 2023. dec. 18. 00:16
50.000 HUF
141.01 USD
Feltöltve: 2023. dec. 10. 04:50
34.900 HUF
98.43 USD
Feltöltve: 2023. dec. 04. 15:35
80.000 HUF
225.62 USD
Antik ezüst pipere szett!!Bécsi ezüstműves mester remek!A múlt század elejéről!830-as ezüst tisztasá
149.000 HUF
420.22 USD
Feltöltve: 2023. aug. 30. 04:06
69.900 HUF
197.14 USD
goblein kép
tenyésztett gyöngy karkötő
aranyozott üveg
bábel
szöllősi jános
szarvasgyilok
férfi sapka
selyem brokát
játék motor
smaragd gyűrű arany
zománcozott kiöntő
mese nyomda
deák bill
ezüst gömb fülbevaló
szivaros
tirschenreuth
réz cica
galanta
alföldi étkészlet
zene doboz
ház szám
képkeret 50
mosófa
fülöp erzsébet
cicás tányér