ezüst tárgyak (199 tétel)
Feltöltve: 2024. máj. 11. 16:36
1.338.750 HUF
3,731.27 USD
92.820 HUF
258.70 USD
374.850 HUF
1,044.76 USD
188.700 HUF
525.93 USD
688.500 HUF
1,918.94 USD
Feltöltve: 2024. máj. 07. 20:34
220.000 HUF
613.17 USD
Feltöltve: 2024. máj. 07. 19:59
80.000 HUF
222.97 USD
Feltöltve: 2024. máj. 07. 19:34
150.000 HUF
418.07 USD
Feltöltve: 2024. máj. 06. 12:36
390.000 HUF
1,086.98 USD
Feltöltve: 2024. máj. 04. 19:54
210.000 HUF
585.30 USD
Feltöltve: 2024. máj. 04. 13:13
299.000 HUF
833.35 USD
Feltöltve: 2024. máj. 04. 11:00
1.739.000 HUF
4,846.82 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 21. 13:37
295.000 HUF
822.20 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 17. 19:07
63.000 HUF
175.59 USD
ANTIK EZÜST FIGURÁLIS GYÜMÖLCSÖS KÍNÁLÓ, EREDETI KÉZZEL FESTETT ANTIK ÜVEGGEL
RITKASÁG , VIDEÓ ELÉRHETŐ !
1.200.000 HUF
3,344.56 USD
ANTIK EZÜST DOMBORÚ GYÜMÖLCSÖS KÍNÁLÓ, EGYEDI TULIPÁN SZIVÁRVÁNY ÜVEGGEL
RITKASÁG , VIDEÓ ELÉRHETŐ !
600.000 HUF
1,672.28 USD
Antik ezüst szecessziós füles kínáló, L&C mesterjegy, áttört mintázat, csiszolt üvegbetétes, jelzett
179.000 HUF
498.90 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 07. 19:22
85.000 HUF
236.91 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 07. 19:21
65.000 HUF
181.16 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 07. 18:41
40.000 HUF
111.49 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 02. 14:22
129.000 HUF
359.54 USD