897 tétel
Feltöltve: 2023. dec. 07. 09:52
16.000 HUF
44.76 USD
Feltöltve: 2024. máj. 01. 16:00
16.890 HUF
47.25 USD
ANTIK EZÜST (1866) TEÁSKANÁL (KERESZTELŐ KANÁL), MESTERJEGYES, (26 g., v. H monogram, Pl. von Heigl)
16.900 HUF
47.28 USD
Feltöltve: 2024. márc. 02. 05:39
17.000 HUF
47.56 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 29. 17:00
17.390 HUF
48.65 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 30. 16:00
17.500 HUF
48.96 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 30. 17:00
17.570 HUF
49.15 USD
Feltöltve: 2023. dec. 09. 12:13
17.900 HUF
50.08 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 28. 17:00
17.900 HUF
50.08 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 28. 16:00
17.900 HUF
50.08 USD
Feltöltve: 2024. máj. 01. 17:00
17.900 HUF
50.08 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 29. 16:00
17.900 HUF
50.08 USD
Feltöltve: 2023. dec. 09. 13:03
18.000 HUF
50.36 USD
Feltöltve: 2024. jan. 28. 04:14
18.000 HUF
50.36 USD
Feltöltve: 2024. jan. 05. 07:34
18.500 HUF
51.75 USD
Feltöltve: 2024. máj. 01. 12:40
18.500 HUF
51.75 USD
Feltöltve: 2023. aug. 22. 14:39
18.990 HUF
53.13 USD
Feltöltve: 2023. dec. 18. 00:16
19.000 HUF
53.15 USD
Feltöltve: 2024. máj. 15. 11:35
19.500 HUF
54.55 USD
Feltöltve: 2023. dec. 06. 18:02
19.900 HUF
55.67 USD
zománcozott ezüst
vonat makett
öcsöd
puskás öcsi
szózat
pataky béla
ezüst biedermeier
intarziás dohányzóasztal
szekfű
zsolnay fehér mélytányér
ezüst orosz gyűrű
kinyitható étkezőasztal
buzsáki hímzés
zsolnay címer
smith
jégcsákány
iglay
ezüst perem
hollóházi kalapos
karos fotel
mázas kerámia váza
100000000 pengő
tóth lajos
kőolaj
csepel művek