francia (4 tétel)
Eladva: 2024. ápr. 09. 19:1413 licit
porcelán tálaló készlet
tonga
olaj vászon
fekete köves gyűrű
retro üvegbúra
márvány tál
kecel
diabolo
mély tányérok
medve lámpa
tordai bokály
kristály kosár
kerámia róka
potemkin
saturn
siskin
my scene
lovas kocsi
cilinder kalap
böszörményi
aranyozott ékszer
németh jános kerámia
intarziás dohányzóasztal
bizsu egyben
vasvasaló