antik evőeszköz (48 tétel)
Eladva: 2024. ápr. 25. 22:37
Eladva: 2024. ápr. 22. 08:31
Eladva: 2024. ápr. 20. 11:47
Eladva: 2024. márc. 24. 17:31
Eladva: 2024. márc. 23. 07:33
Eladva: 2024. márc. 22. 14:08
KIÁRUSÍTÁS!!! :) Gyönyörű antik 13 latos ezüst szószos merőkanál
KIHAGYHATALAN HÚSVÉT VÁRÓ AKCIÓS ÁR!! :)
Eladva: 2024. márc. 16. 19:34
Eladva: 2024. febr. 24. 18:39
Jelzett, antik, kisméretű szószos szedő vagy merő kanalak, különböző kivitelben, egyenként egvehetők
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
Eladva: 2024. febr. 09. 20:01
Eladva: 2024. febr. 07. 19:49
Eladva: 2024. febr. 07. 16:36
Eladva: 2024. febr. 06. 11:08
Eladva: 2024. febr. 05. 19:20
jan havelka
gondos józsef terrakotta
fali lamp
zongora láb kerek
ulrica hydman vallien
zsolnay porcelán szórt virágos
épületek i
intarziás bútor szekrény
herend f 24
budgie
illatos�t�
ajka kristály poharak
antik tűzoltó
balladái
nem egykutya
mosonmegye
vári porcelán
új valaska béla
autó hűtősapka
ón képek
szobor bronz elefánt
selyem blúz 40
nyom
antik selyem szőnyeg
iv károly könyv