füles kínáló (29 tétel)
Feltöltve: Tegnap, 16:39
63.000 HUF
177.94 USD
Feltöltve: Tegnap, 13:34
24.800 HUF
70.04 USD
Feltöltve: 2024. máj. 22. 10:01
210.000 HUF
593.12 USD
Feltöltve: 2024. máj. 20. 15:00
8.900 HUF
25.14 USD
Feltöltve: 2024. máj. 17. 23:15
35.000 HUF
98.85 USD
Feltöltve: 2024. máj. 11. 21:20
180.000 HUF
508.39 USD
Feltöltve: 2024. máj. 06. 12:36
390.000 HUF
1,101.51 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 16. 09:24
198.000 HUF
559.23 USD
Antik ezüst szecessziós füles kínáló, L&C mesterjegy, áttört mintázat, csiszolt üvegbetétes, jelzett
179.000 HUF
505.56 USD
Feltöltve: 2024. márc. 26. 05:45
49.999 HUF
141.22 USD
Feltöltve: 2024. márc. 22. 14:58
88.800 HUF
250.80 USD
Feltöltve: 2024. febr. 23. 08:17
22.500 HUF
63.55 USD
Magasfényű, antik, ezüstözött, áttört, füles kínáló tál vagy kosár, hozzá hibátlan üvegtál
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
12.850 HUF
36.29 USD
Feltöltve: 2024. jan. 21. 10:28
60.000 HUF
169.46 USD
Feltöltve: 2024. jan. 16. 18:06
3.900 HUF
11.02 USD
Feltöltve: 2023. dec. 20. 06:53
405.000 HUF
1,143.87 USD
Feltöltve: 2023. dec. 09. 19:05
16.000 HUF
45.19 USD
Magasfényű, csillogó, ezüstözött, áttört, füles kínáló tál és talpas kis tálka, tálaló villával
19.850 HUF
56.06 USD
Feltöltve: 2023. okt. 24. 13:37
48.000 HUF
135.57 USD
Feltöltve: 2023. aug. 29. 12:04
5.200 HUF
14.69 USD