Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
hal��sz (81 tétel)
Feltöltve: 2023. okt. 20. 10:27
4.990 HUF
13.96 USD
6 személyes, antik, jelzett ezüstözött, rendkívül elegáns, halas étkészlet, eredeti fa dobozában
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
21.950 HUF
61.41 USD
Gyönyörű, jelzett, ezüstözött, antik, cizellált, 6 személyes halas kés és villa evőeszköz készlet
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
21.560 HUF
60.32 USD
6 személyes, antik, jelzett ezüstözött, rendkívül elegáns, halas étkészlet, eredeti dobozában
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
23.650 HUF
66.16 USD
Feltöltve: 2024. febr. 01. 15:39
6.770 HUF
18.94 USD
6 személyes, antik, jelzett ezüstözött, rendkívül elegáns, halas étkészlet, eredeti fa dobozában
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
21.950 HUF
61.41 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 07. 18:46
25.000 HUF
69.94 USD
Ezüstözött, antik, szép mintázatú, 5 személyes desszertes vagy halas késkészlet
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
7.650 HUF
21.40 USD
6 személyes, antik, jelzett, ezüstözött, rendkívül elegáns, halas étkészlet, fa dobozban
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
19.840 HUF
55.50 USD
6 személyes, ezüstözött, jelzett, újszerű, elegáns, régi, halas evőeszköz készlet eredeti dobozában
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
21.950 HUF
61.41 USD
Feltöltve: 2023. aug. 11. 22:55
6.990 HUF
19.56 USD
Feltöltve: 2023. dec. 17. 10:20
27.000 HUF
75.53 USD
Feltöltve: 2024. jan. 02. 18:27
219.900 HUF
615.19 USD
Feltöltve: 2023. aug. 11. 20:46
6.990 HUF
19.56 USD
Feltöltve: 2023. nov. 23. 19:28
285.000 HUF
797.31 USD
Miért választják a vásárlók a Galéria Savariát?
Fokozott védelem
Színvonalas, könnyű használni
Hatalmas választék
Tudja meg, hogy mivel tesszük biztonságosabbá és kényelmesebbé online piacterünk használatát.
Feltöltve: 2023. nov. 24. 09:44
27.000 HUF
75.53 USD
Feltöltve: 2023. aug. 11. 21:17
6.990 HUF
19.56 USD
Feltöltve: 2024. jan. 20. 08:39
535.000 HUF
1,496.70 USD
Feltöltve: 2024. febr. 11. 22:14
99.000 HUF
276.96 USD
Feltöltve: 2023. aug. 11. 22:35
6.990 HUF
19.56 USD
Feltöltve: 2023. aug. 11. 21:24
6.990 HUF
19.56 USD
Feltöltve: 2023. dec. 17. 08:26
25.500 HUF
71.34 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 12. 09:57
500.000 HUF
1,398.79 USD
Feltöltve: 2023. nov. 30. 09:04
4.600 HUF
12.87 USD
Extrém Ritka!12 személyes 24 karátos vastagon arany evőeszköz+halas.Ebel Solingen Qualitäts Juwelier
Kuriózum egy csillogó briliáns, extrém ritka arany
850.000 HUF
2,377.94 USD
Feltöltve: 2024. márc. 07. 08:44
7.990 HUF
22.35 USD
Feltöltve: 2023. dec. 18. 09:40
3.990 HUF
11.16 USD
Feltöltve: 2024. febr. 11. 14:19
5.990 HUF
16.76 USD
Antik mesterjeles,evő eszköz készlet dobozában. Vacsorázó vagy halas ezüst jellegű készlet Cizellált
25.000 HUF
69.94 USD
Feltöltve: 2024. márc. 29. 15:11
85.000 HUF
237.79 USD
Ritka! álom szép mintázat 24 karátos szín aranyozott evőeszköz 104db+halas BAROKK! ötvös kézimunka!
Kuriózum extra luxus arany evőeszköz halas szettel
875.000 HUF
2,447.87 USD
Feltöltve: 2024. márc. 29. 15:11
100.000 HUF
279.76 USD
Feltöltve: 2024. márc. 13. 16:52
11.900 HUF
33.29 USD
Extrém ritka! Antik evőeszköz+halas.Ebel Solingen Qualitäts Juwelier 96db.24 karátos szín aranyozot
24 karátos szín aranyozott,800-as ezüst alapon
850.000 HUF
2,377.94 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 26. 15:15
7.990 HUF
22.35 USD
Kérjen értesítést, ha a keresésének megfelelő hirdetést töltenek fel!
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Mások ezeket keresték még
antik falitükör
bahama szigetek
tamás mária
eozin pohár
swatch női
sor reklám
dél amerikai
dunaharaszti
mándy
füles évkönyv
fa kerti asztal
mária ikon
tokió hotel
ablak kilincs
1 forintos
antik sörösüveg
rumcájsz
porkoláb
billegő
bauhaus csővázas
alföldi elefántos
film 8mm
páger antal
harry potter sakk
massé