p��l (2 tétel)
ANTIK EZÜST (1866) TEÁSKANÁL (KERESZTELŐ KANÁL), MESTERJEGYES, (26 g., v. H monogram, Pl. von Heigl)
16.900 HUF
46.72 USD
Feltöltve: 2023. szept. 27. 21:16
7.990 HUF
22.09 USD
fiókos fa doboz
festmény keretben
csizma bögre
tízmillió milpengő 1946
kollarits
italos kiöntő
szénaboglya
komlós testvérek
cicás gyűrű
alföldi menza minta bella
kézzel csiszolt
georgshütte
nádazott asztal
képeslap dombornyomott
barkos bea
25 forint 1961
különleges daráló
jelbeszéd
fehér igazgyöngy nyaklánc
gd
18 k arany fülbevaló
herendi poháralátét
hegeszt
fischer e
merengés