serleg (16 tétel)
Feltöltve: 2024. máj. 04. 19:53
28.000 HUF
77.37 USD
110.000 HUF
303.95 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 30. 10:33
2.600 HUF
7.18 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 28. 16:48
5.400 HUF
14.92 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 19. 07:31
18.000 HUF
49.74 USD
KÜLÖNLEGES FORMÁJÚ EZÜST SERLEG, KUPA, NÉMET, 1886 utáni!
Félhold, korona és magyar behozatali fémjelzéssel
99.900 HUF
276.04 USD
Feltöltve: 2024. jan. 24. 15:07
24.000 HUF
66.32 USD
38.000 HUF
105.00 USD
Feltöltve: 2023. dec. 27. 21:15
70.000 HUF
193.42 USD
crova
pinke miklós
bachmann
sugár gyula
ritka figura
tűzaranyozott
lüszterlámpa
gyertyatartó pár
porcelán lovas
piros üveg
tea baba
bifora
kézzel festett
inga
1948 5 forint
herendi levesestál
olajnyomat
bukósisak
zsolnay pipacsos
vadászok
sullivan
gyümölcskosár
cseri
200 forint 1992
talpas kristály kínáló