L�� (5 tétel)
Antik ezüst szecessziós füles kínáló, L&C mesterjegy, áttört mintázat, csiszolt üvegbetétes, jelzett
125.300 HUF
345.40 USD
Feltöltve: 2024. jan. 02. 18:43
89.900 HUF
247.82 USD
Feltöltve: 2023. dec. 15. 09:33
6.000 HUF
16.54 USD
Feltöltve: 2023. dec. 10. 17:03
14.500 HUF
39.97 USD