hollandia (0 tétel)
vászonruha
coffee
füzér
fekete párduc
fém keretes tálca
macsak
fotó keretben
mokett ágytakaró
angyalkás szenteltvíztartó
125
herendi viktória tojás
rajzasztal
kegyhely
berendezés
üveg csésze
herendi porcelán bonbonier
ballagás
herendi miniatűr
fodros függöny
kő mozsár
antik falilámpa
porcelán babafej
török jános figurák
emil lahner
virág kvartett