czechoslovakia (0 tétel)
ikea gyertyatartó
lepkéi
dali rézkarc
ujpál györgy kerámia
drágaköves arany ékszer
festmény keretben
sárgaréz kiöntő
női bakancs
kaspar
1000 forint 1983 a
fülbevalók türkiz
repesztettmázas
loos
10 euro ezüst
karton házikó
íves ablak
karácsonyfa gyertya
zsolnay virágcsokor
törpe karácsonyfadísz
1973 december
zsolnay eozin névjegykártya tartó
gorka mini
réz pipa
porcelán halacska
wmf halas