kézimunka (5 tétel)
Ritka! álom szép mintázat 24 karátos szín aranyozott evőeszköz 104db+halas BAROKK! ötvös kézimunka!
Kuriózum extra luxus arany evőeszköz halas szettel
875.000 HUF
2,385.62 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 09. 13:50
10.000 HUF
27.26 USD
Feltöltve: 2024. márc. 16. 08:01
2.250.000 HUF
6,134.44 USD
Feltöltve: 2024. jan. 16. 18:06
3.900 HUF
10.63 USD
Feltöltve: 2023. jún. 17. 18:44
182.000 HUF
496.21 USD
xantus
erdélyi tibor
hartai
horgászat
ezüst szett
madaras herendi
kaspó porcelán
hucul
porcelán mosdótál
viktória bonbonier
angol királyi
ingersoll
ezüst tallér
békésszentandrás
táncsics
lemez doboz
reborn baba
réz fényképtartó
intarziás íróasztal
rádiótechnika
keleti réz
ottomán
ulrich
koponyás
herendi arany