k�� (0 tétel)
1941 pengő
bihar vármegye
alfonz mucha
esőkabát
férfi arany ékszerek
ivh
pannon
tanka
parfüm tartó
teve szobor
vizer júlia
antik kézitükör
kitüntetés doboz
pengő 1945
alexander sturm
teknővájó
jelzett fa
edit
patkolt tojás
vas serpenyő
majolika betét
antik rézkarc
érdem kereszt
zománcos tányér
faragó miklós festmény