korona (9 tétel)
ELEGÁNS ANTIK EZÜST EGERSDÖRFER DESSZERTES, DOBOZÁBAN, 12 DB EZÜST VILLA ÉS KÉS, 1850-1899 KÖZÖTTI
A mester nevével, félhold és korona jelzésekkel
298.000 HUF
824.20 USD
KÜLÖNLEGES FORMÁJÚ EZÜST SERLEG, KUPA, NÉMET, 1886 utáni!
Félhold, korona és magyar behozatali fémjelzéssel
99.900 HUF
276.30 USD
Feltöltve: 2024. márc. 09. 18:52
65.000 HUF
179.78 USD
Feltöltve: 2023. dec. 29. 00:11
6.000 HUF
16.59 USD
Feltöltve: 2023. dec. 18. 00:16
120.000 HUF
331.89 USD
Antik barokk só és bors szóró szuper Igényes munka jelzettek tenn királyi koronás jelzéssekkel 6,6 c
6.000 HUF
16.59 USD
Feltöltve: 2023. aug. 31. 21:14
3.490 HUF
9.65 USD
Oroszlán 4 váras koronával címeres,filigrán fűszertartó,csúcsíves,rozettás,Anjou liliomos ötvösmunka
79.990 HUF
221.23 USD
Feltöltve: 2023. máj. 31. 19:23
390.000 HUF
1,078.65 USD
bécsi könyvszekrény
vaszil gabriella
szarvas város
türkmén tekke szőnyeg
karácsonyfadísz csikóhal
ninjago
zsolnay búzavirág nagy váza
életképek falusi
bauhaus termosz
200 ft 2006
színes borospoharak
usa quarter
gebhart
18k fülbevaló
nagyméretű cserép
forgalmi sor 2016
festmény adolf
húsvéti fémdoboz
zsilinszky
kass jános hamlet
a háromkirályok
tányér készletek
kovakoves
dezső miklós
tükörveret