l�� (5 tétel)
Feltöltve: 2024. máj. 02. 10:49
249.000 HUF
688.03 USD
Antik ezüst szecessziós füles kínáló, L&C mesterjegy, áttört mintázat, csiszolt üvegbetétes, jelzett
125.300 HUF
346.22 USD
Feltöltve: 2024. jan. 02. 18:43
89.900 HUF
248.41 USD
Feltöltve: 2023. dec. 15. 09:33
6.000 HUF
16.58 USD
Feltöltve: 2023. dec. 10. 17:03
14.500 HUF
40.07 USD
monarchiás
sterling
provance
csésze japán
zsolnay agár
festmény kortárs
orosz díszdoboz
giergl
kenyérszelő
peill
réz falikar
varga d józsef
bánovszky miklós
szeleczky zita
záborszky viola
herendi lovát fékező csíkos
túra
férfi karlánc
dinky
barokk váza
nagy magyarország
pléh doboz
porcelán házikó
szerecsen
piatnik