remi (3 tétel)
Antik ezüst pipere szett!!Bécsi ezüstműves mester remek!A múlt század elejéről!830-as ezüst tisztasá
149.000 HUF
416.61 USD
horror
bieder asztal
ezüst töltőtoll
tőrös sétabot
retro sky
üvegkulacs
zsolnay szerelmespár
1882 1 forint
herendi kis tálka
veretes láda
zsolnay tollazott teás
lovas bronz szobor
zsolnay edény
tigrisszem gyűrű
rézkarc virág
kígyóbűvölő
böszörményi gábor
szignótár
váza hatalmas
redő ferenc
kori
petkes józsef
olaj mécses
kató kálmán
kalocsai riselt terítő