kehely (2 tétel)
mozsár vas
porcelán virágtartó
1000 forint 2000
videoton rádió
lovát fékező csíkos
fekete fülbevaló
ejtőernyő
tűzi aranyozott
varrottas
karácsonyi ház
wwf
vasvári
kórusz rézkarc
gyertyatartó foncsorozott
réz asztali tükör
nádudvar
horthy vitéz
kiskundorozsma
100 forint 1957
bálint ágnes
zsolnay pár
herendi virágmintás váza
elektra
szinyei merse pál
2 fillér 1895