cukordoboz (0 tétel)
kutya nyomat
magyaros alföldi porcelán
kiddush
horgolt tunika
50 fillér 1972
sjögren
faragott fakeret
mécsestartó ház
1973 december
bagoly persely
fritz éva
zahajszky lászló
hegeszt
meisseni sárkányos
mono
herendi zöld teás
litográfia angyal
veb narva
másodperc
balatoni rézkarc
férfi gyapjú
herpay józsef
katymár
mannheim róza
plüss róka