jelzett (1 tétel)
benes józsef
karácsonyfa tartó
aczél
lufthansa
100 forint 1960
zsolnay fehér barokk
dunaferr
park
pengő 1943
erzsébet királyné képeslap
férfi papucs
20 fillér 1989
100000 milpengő
sálak
kender vászon
modori
anonimus
röplabdázó
lingel íróasztal
kollár
rózsaszín zafír
50 forint 1980
vitus
heer
játék pisztoly