étkészlet (17 tétel)
Feltöltve: Ma, 11:13
85.000 HUF
234.98 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 13. 15:04
12.990 HUF
35.91 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 03. 09:00
4.999 HUF
13.82 USD
6 személyes, antik, jelzett, ezüstözött, rendkívül elegáns, halas étkészlet, fa dobozban
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
19.840 HUF
54.85 USD
6 személyes, antik, jelzett ezüstözött, rendkívül elegáns, halas étkészlet, eredeti dobozában
23.650 HUF
65.38 USD
Feltöltve: 2024. márc. 10. 15:44
32.000 HUF
88.46 USD
Feltöltve: 2024. febr. 19. 10:01
29.000 HUF
80.17 USD
6 személyes, antik, jelzett ezüstözött, rendkívül elegáns, halas étkészlet, eredeti fa dobozában
21.950 HUF
60.68 USD
Feltöltve: 2023. dec. 12. 05:58
49.000 HUF
135.46 USD
21.950 HUF
60.68 USD
Feltöltve: 2023. nov. 08. 17:35
175.000 HUF
483.78 USD
retro mikulás
darugyár
david icke
szász endre vázák
fiók kihúzó
antik barokk garnitúra
petőfi szülőháza
festmény keretben
karácsonyfadísz cseresznye
virágmintás kancsó
karácsonyfadíszek gablonz
1000 forint 1983 a
angol könyvespolc
gyertyás
karácsonyi füzér
íves ablak
horezu
répcelak
retro persely
karácsonyi pohár
mikulás csizma
fundamenta
vörösréz edények
herend aponyi
meselemez