Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
hal��sz (36 tétel)
Feltöltve: 2024. máj. 06. 18:54
3.000 HUF
8.38 USD
Antik mesterjeles,evő eszköz készlet dobozában. Vacsorázó vagy halas ezüst jellegű készlet Cizellált
25.000 HUF
69.87 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 26. 15:15
7.990 HUF
22.33 USD
Ritka! álom szép mintázat 24 karátos szín aranyozott evőeszköz 104db+halas BAROKK! ötvös kézimunka!
Kuriózum extra luxus arany evőeszköz halas szettel
875.000 HUF
2,445.34 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 23. 19:28
865.000 HUF
2,417.40 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 07. 18:46
25.000 HUF
69.87 USD
Feltöltve: 2024. márc. 13. 16:52
11.900 HUF
33.26 USD
Ezüstözött, antik, szép mintázatú, 5 személyes desszertes vagy halas késkészlet
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
7.650 HUF
21.38 USD
6 személyes, antik, jelzett, ezüstözött, rendkívül elegáns, halas étkészlet, fa dobozban
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
19.840 HUF
55.45 USD
6 személyes, antik, jelzett ezüstözött, rendkívül elegáns, halas étkészlet, eredeti dobozában
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
23.650 HUF
66.09 USD
Feltöltve: 2024. febr. 11. 14:19
5.990 HUF
16.74 USD
Feltöltve: 2024. febr. 01. 15:39
6.770 HUF
18.92 USD
6 személyes, antik, jelzett ezüstözött, rendkívül elegáns, halas étkészlet, eredeti fa dobozában
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
21.950 HUF
61.34 USD
Miért választják a vásárlók a Galéria Savariát?
Fokozott védelem
Színvonalas, könnyű használni
Hatalmas választék
Tudja meg, hogy mivel tesszük biztonságosabbá és kényelmesebbé online piacterünk használatát.
Gyönyörű, jelzett, ezüstözött, antik, cizellált, 6 személyes halas kés és villa evőeszköz készlet
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
21.560 HUF
60.25 USD
Feltöltve: 2023. dec. 18. 09:40
3.990 HUF
11.15 USD
Feltöltve: 2023. dec. 17. 08:26
25.500 HUF
71.26 USD
Feltöltve: 2023. nov. 30. 09:04
4.600 HUF
12.86 USD
6 személyes, antik, jelzett ezüstözött, rendkívül elegáns, halas étkészlet, eredeti fa dobozában
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
21.950 HUF
61.34 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 10:27
4.990 HUF
13.95 USD
Feltöltve: 2023. aug. 11. 22:55
6.990 HUF
19.53 USD
Feltöltve: 2023. aug. 11. 22:35
6.990 HUF
19.53 USD
Feltöltve: 2023. aug. 11. 21:24
6.990 HUF
19.53 USD
Feltöltve: 2023. aug. 11. 21:17
6.990 HUF
19.53 USD
Feltöltve: 2023. aug. 11. 20:46
6.990 HUF
19.53 USD
6 személyes, ezüstözött, jelzett, újszerű, elegáns, régi, halas evőeszköz készlet eredeti dobozában
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
21.950 HUF
61.34 USD
Kérjen értesítést, ha a keresésének megfelelő hirdetést töltenek fel!
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Mások ezeket keresték még
kávéfőzőgép
50 forint 2018
gránit csíkos
vermes
edelstein bavaria
bronz vadász
hódmezővásárhelyi kaspó
reklám óra
malaclopó
férfi kesztyű
levesescsésze
szilézia
hollóházi sün
whiskys üveg
ezüst cukorcsipesz
piroska jános festmény
grantner jenő
certina ds
teniszező
moldova györgy
disney porcelán
régi súly
zsolnay eozin antik
virágos csésze
zsolnay pillangómintás