svéd ezüst (3 tétel)
Feltöltve: 2024. ápr. 07. 18:46
12.000 HUF
33.89 USD
kun istván
jugendstil
dísztányér
nagy váza
porcelán teáskészlet
piroska
luxus
csodaszép
joid
kávé tartó
ezüst sétabot
baba sérült
színes rézkarc
jóskártya
zsolnay paraszt
kristálytál
pannonhalma
régi ezüst nyaklánc
hollóházi pletykázó lányok
kínai doboz
régi ajtó
kézitükör
talpas tál
előszobafal
parfüm üveg