asa (15 tétel)
Feltöltve: 2024. máj. 04. 11:53
24.000 HUF
66.32 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 22. 18:50
18.640 HUF
51.51 USD
Feltöltve: 2024. márc. 29. 16:01
40.000 HUF
110.54 USD
Feltöltve: 2024. márc. 24. 18:12
20.000 HUF
55.27 USD
Antik ezüstözött jelzett - Christofle francia gyártmány az 1800-as évekből - kis kiöntő kanna kancsó
7.000 HUF
19.34 USD
Feltöltve: 2024. febr. 22. 18:22
17.000 HUF
46.98 USD
Feltöltve: 2024. febr. 13. 13:35
140.000 HUF
386.87 USD
Feltöltve: 2023. dec. 03. 05:31
35.000 HUF
96.72 USD
Kristály, antik, ezüstözött alpakka olaj, ecet, fűszerszett 1900-as évek első feléről
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
38.670 HUF
106.86 USD
Feltöltve: 2023. szept. 13. 13:13
29.500 HUF
81.52 USD
Feltöltve: 2023. szept. 08. 17:38
42.000 HUF
116.06 USD
Csodás, antik, ezüstözött kekszes doboz az 1900-as évek elejéről. Különleges, ritka darab.
24.740 HUF
68.37 USD