Antik (18 tétel)
Feltöltve: Tegnap, 17:30
19.990 HUF
55.87 USD
Feltöltve: 2024. máj. 14. 14:13
3.984 HUF
11.14 USD
Feltöltve: 2024. máj. 05. 17:08
30.000 HUF
83.85 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 19. 05:08
8.500 HUF
23.76 USD
Antik, kristály fűszer szett, ezüstözött, alpakka fűszertartó állványon, só, olaj, fűszerkémek
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
33.870 HUF
94.67 USD
100 éves. antik, kristály fűszerszett, ezüstözött állványon, fűszerkrémes, olajos és fogvájó tartó
27.970 HUF
78.18 USD
Feltöltve: 2024. febr. 08. 10:13
15.000 HUF
41.93 USD
Kristály, antik, ezüstözött alpakka olaj, ecet, fűszerszett 1900-as évek első feléről
38.670 HUF
108.09 USD
Feltöltve: 2023. nov. 16. 23:05
4.490 HUF
12.55 USD
Feltöltve: 2023. okt. 29. 13:58
36.000 HUF
100.62 USD
Antik, ezüstözött, üvegbetétes, mustáros vagy fűszerkrémes edény, hozzá jelzett, antik kiskanál
8.760 HUF
24.49 USD
tűzzománc morelli edit
labdázó gyermek zsolnay
antik tűzoltó
hullámos talpú
menedékház
sármány béla
villeroy évszak
mester levél
smaragd üveg
ifj kovács
hlava
1 krajcár kb
csoki télapó
amerikai kulacs
1955 november
sz kárpáty
hollóházi hajnalka süteményes
váza hántolt
karácsonyi dekorációk
��l��s
hollóházi hadik huszár
temes
petrezselyemmintás
tv láb
húsvéti fémdoboz