fűszertartó (5 tétel)
SZECESSZIÓS FILIGRÁN FŰSZERTARTÓ GARNITURA OLAJ - MUSTÁR TARTÓ KINÁLÓ KOBALT KÉK ÜVEGBETÉT ÜVEG 1912
28.200 HUF
79.41 USD
Öt darab csodás, ezüstözött, antik, üvegbetétes, asztali fűszertartó, szép trébelt mintával
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
5.690 HUF
16.02 USD
Feltöltve: 2023. jún. 02. 08:37
5.500 HUF
15.49 USD
Feltöltve: 2024. jan. 12. 07:33
9.800 HUF
27.60 USD
Feltöltve: 2024. jan. 21. 10:24
20.000 HUF
56.32 USD
hollóházi porcelán bonbonier
margarétás porcelán
arany nyakkendőtű
törő
befőttes
étkező bútor
majolika alátét
józsa judit
marcell
horgolt vitrázs
aranyozott zsolnay
ón korsó
második világháború
pál gyula
porcelán medve
antik cserép
nagykálló
will
kristály talpas pohár
italy
thun étkészlet
dorozsma
repülőgép óra
porcelán tálaló
gyöngy medál