antik üveg (22 tétel)
Feltöltve: 2024. ápr. 29. 11:21
9.800 HUF
26.90 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 20. 17:55
15.000 HUF
41.17 USD
Antik szecessziós stílusú ón füles tálca, kínáló csiszolt üveges! Kopottas egyik fogantyú! Dekoráció
39.800 HUF
109.25 USD
Feltöltve: 2024. márc. 30. 20:05
14.800 HUF
40.63 USD
Feltöltve: 2024. márc. 29. 21:00
14.800 HUF
40.63 USD
Feltöltve: 2024. febr. 29. 23:21
15.000 HUF
41.17 USD
Feltöltve: 2024. febr. 25. 19:59
12.000 HUF
32.94 USD
U9 Antik szecessziós bronz urna váza mécses ,gyertya tartója csiszolt üveggel ajtóval 4 lábon 4 kg-o
78.500 HUF
215.48 USD
Feltöltve: 2024. jan. 27. 08:33
100.000 HUF
274.50 USD
80.000 HUF
219.60 USD
Feltöltve: 2023. dec. 16. 08:26
50.000 HUF
137.25 USD
Feltöltve: 2023. dec. 16. 05:33
9.999 HUF
27.45 USD
Feltöltve: 2023. dec. 09. 14:20
10.000 HUF
27.45 USD
Feltöltve: 2023. dec. 04. 02:00
145.000 HUF
398.02 USD
51 cm! Jelzett antik ón szecessziós kínáló asztalközép üveg nélkül így is álomszép értékálló régiség
80.000 HUF
219.60 USD
Feltöltve: 2023. okt. 12. 15:06
40.000 HUF
109.80 USD
Feltöltve: 2023. máj. 26. 17:19
15.000 HUF
41.17 USD