csiszolt (23 tétel)
Feltöltve: Tegnap, 09:24
11.990 HUF
33.12 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 28. 19:44
29.800 HUF
82.33 USD
Antik szecessziós stílusú ón füles tálca, kínáló csiszolt üveges! Kopottas egyik fogantyú! Dekoráció
39.800 HUF
109.95 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 12. 07:55
19.500 HUF
53.87 USD
Dohànyzó Art Deco Szecesszió Asztalközép, cigaretta,szivar luxus eeredeti 3 csiszolt üveg.Ajàndéknak
14.800 HUF
40.89 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 03. 07:00
8.000 HUF
22.10 USD
Feltöltve: 2024. márc. 29. 21:00
14.800 HUF
40.89 USD
Feltöltve: 2024. márc. 28. 15:06
18.500 HUF
51.11 USD
Antik üvegtestű söröskorsó.Csipkézett ón fedele csiszolt lila kristályüveg betéttel készült.Jelzett!
9.990 HUF
27.60 USD
U9 Antik szecessziós bronz urna váza mécses ,gyertya tartója csiszolt üveggel ajtóval 4 lábon 4 kg-o
78.500 HUF
216.87 USD
Feltöltve: 2024. jan. 08. 08:14
4.806 HUF
13.28 USD
Feltöltve: 2023. dec. 16. 08:26
50.000 HUF
138.13 USD
Feltöltve: 2023. nov. 29. 18:23
15.900 HUF
43.93 USD
Feltöltve: 2023. nov. 15. 14:11
9.990 HUF
27.60 USD
Feltöltve: 2023. okt. 24. 17:50
10.790 HUF
29.81 USD
Feltöltve: 2023. szept. 05. 17:51
28.900 HUF
79.84 USD
Feltöltve: 2023. jún. 27. 10:27
30.000 HUF
82.88 USD
Feltöltve: 2023. máj. 06. 23:28
5.500 HUF
15.19 USD
margitay
rattan garnitúra
tésztakészítő
zenit
zománcozott tányér
whisky pohár
tango
lehoczkyné
rangjelzés
papírvágó kés
csigacsináló
zsolnay paradicsom madaras
ritka figura
barokk gyöngy
vadászok
szentes
podolyák
tichy kálmán
varga miklós
ezüst 200
kék nyaklánc
dunapart
zsolnay padló váza
benedek györgy
tükrök