dohányzó (17 tétel)
Nagyon látványos, antik Francia 19. századi asztalközép kerubokkal-dohányzási kellék, szivar hamutál
151.050 HUF
418.72 USD
Feltöltve: 2024. febr. 04. 19:46
16.000 HUF
44.35 USD
Feltöltve: 2023. nov. 30. 06:31
8.000 HUF
22.18 USD
Feltöltve: 2023. nov. 23. 02:00
12.000 HUF
33.26 USD
Feltöltve: 2023. júl. 10. 18:46
12.000 HUF
33.26 USD
orosz kitüntetés
ruhás
wenger
templomi füstölő
csató
nyuszis tányér
salgótarjáni üveg
vászonfazék
kutyabőr
aggtelek
útitárs
szürke váza
pipacsos búzavirágos
tófej kaspó
m 35 bajonett
üveg csengő
keleti lámpa
potpourri
komádi
herendi cigaretta
műtárgy
fehérarany óra
ezüst medál nyitható
szent erzsébet
szarvasbőgés