dohányzó (17 tétel)
Nagyon látványos, antik Francia 19. századi asztalközép kerubokkal-dohányzási kellék, szivar hamutál
151.050 HUF
421.08 USD
Feltöltve: 2024. febr. 04. 19:46
16.000 HUF
44.60 USD
Feltöltve: 2023. nov. 30. 06:31
8.000 HUF
22.30 USD
Feltöltve: 2023. nov. 23. 02:00
12.000 HUF
33.45 USD
Feltöltve: 2023. júl. 10. 18:46
12.000 HUF
33.45 USD
szász endre barna
pearsall
karácsonyfadísz majom
200 forintos 2005
thonet szék jelzett
herendi fedeles tál
leon pilet
1921 hivatalos
alois kern
zsolnay stafír étkészlet
kerámiák butella
eozinos női akt
tőkés
tiktakwatch
ón karácsonyfadísz
régi rajzos képeslapok
kibedi ervin
egymillió bilpengő
szegedi paprika
1885 kiállítás
tányér készletek
pincegazdaság
gebhart
festmény makó
bronzkeret