indamintás (1 tétel)
ezüst fényképtartó medál
földrajz atlasz
kristály pohár készlet bordó
régi terítő
luftschutz
aranyozott kép
martinszky jános
gyöngyház doboz
asztrofillit
korall bross
női szandál
antik bicikli
verő
szerencsepénz
szamoa
mp38
jelzett üveg
supraphon
őzpár
antik vekker
jeep
csebi
passuth
magyar királyi
frank sinatra