nagy váza (13 tétel)
Feltöltve: 2024. máj. 05. 09:40
69.000 HUF
190.93 USD
Feltöltve: 2024. márc. 13. 11:11
29.900 HUF
82.74 USD
Szecessziós sárgaréz váza szatírfej fogantyúkkal, Belgica DF Belgium 19. századi nagy sárgaréz és br
46.000 HUF
127.29 USD
Feltöltve: 2023. dec. 12. 13:26
45.000 HUF
124.52 USD
Feltöltve: 2023. dec. 08. 13:04
79.000 HUF
218.60 USD
Feltöltve: 2023. nov. 10. 06:37
120.000 HUF
332.05 USD
Feltöltve: 2023. okt. 05. 14:47
20.000 HUF
55.34 USD
hollóházi porcelán bonbonier
ottó lászló
balatonszepezd
wekerle
fehér porcelán váza
öntöttvas oszlop
akvarel
hollóházi aladin
hajdú b
lámpa plexi
10 krajcár
kispesti porcelán kancsó
fekete opál
arany tükör
ww
alföldi tányérkészlet
régi kártya
turmalin gyűrű
aranyozott zsolnay
vintage szőnyeg
dohány tartó
magyar sisak
ceruza faragó
zománcos falvédő
higanyos