Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
rezes (2.599 tétel)
Feltöltve: Tegnap, 19:01
4.990 HUF
13.60 USD
Feltöltve: Tegnap, 18:43
20.000 HUF
54.53 USD
Feltöltve: Tegnap, 18:11
75.000 HUF
204.48 USD
Feltöltve: Tegnap, 10:33
5.400 HUF
14.72 USD
Feltöltve: Tegnap, 10:33
2.100 HUF
5.73 USD
Feltöltve: Tegnap, 10:33
2.100 HUF
5.73 USD
Feltöltve: Tegnap, 10:33
5.000 HUF
13.63 USD
Feltöltve: Tegnap, 10:33
4.200 HUF
11.45 USD
Feltöltve: Tegnap, 10:33
4.400 HUF
12.00 USD
Miért választják a vásárlók a Galéria Savariát?
Fokozott védelem
Színvonalas, könnyű használni
Hatalmas választék
Tudja meg, hogy mivel tesszük biztonságosabbá és kényelmesebbé online piacterünk használatát.
Feltöltve: Tegnap, 10:33
4.900 HUF
13.36 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 29. 07:07
4.000 HUF
10.91 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 28. 22:00
148.750 HUF
405.55 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 28. 22:00
29.750 HUF
81.11 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 28. 19:52
88.200 HUF
240.47 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 28. 16:48
2.600 HUF
7.09 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 28. 16:27
80.000 HUF
218.11 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 28. 14:06
32.000 HUF
87.25 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 28. 09:27
27.500 HUF
74.98 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 27. 10:16
28.000 HUF
76.34 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 27. 07:50
11.000 HUF
29.99 USD
Antik aranyozott réz trébelt poncolt váza hindu istenséggel,madár és,stilizált buja növény mintákkal
99.990 HUF
272.61 USD
Kérjen értesítést, ha a keresésének megfelelő hirdetést töltenek fel!
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Mások ezeket keresték még
réti mátyás
barokk vitrin
csere
gzhel
loft lámpa
zsolnay eozin szobor
tokay ilona
yen
kovácsoltvas ágy
televízió
xantus
gold filled fülbevaló
zákány eszter
gebrüder
gáztűzhely
szovjet festett
réz kanál
szabados
pandora arany
6 krajcár 1849
selyemdamaszt
ezüst szett
üveg asztal
gorka lívia váza
buzogány